İstanbul Karot

İstanbul Karot

İstanbul Karot, inşaat sektöründe beton kesme ve beton delme hizmeti vermektedir. İnşaat sektörünün yanı sıra ev içi ve oturum alanlarında da beton kesme hizmeti verilmektedir.

İstanbul’un tüm semtlerinde verdiğimiz hizmetlerde kalite ve uygun fiyat ön planda tutulmaktadır.

İstanbul Karot verdiği hizmette olarak bazı gereksinimlere ihtiyacı bulunur. Bu ihtiyaca göre 220 volt elektrik, normal bir beton kesme veya delme işlemi için yeterlidir. Ancak daha büyük çapta karot hizmetlerinde  380Volt 3 fazlı sanayi tipi elektriğe ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul Karot hizmetlerimizde aşağıdaki hususlara dikkat etmek gerekir;

  • Ev içi karot hizmetinde delme işleminde makinaya su hortum bağlantısı bulunur. Bu bağlantı ile su tahliyesi gerçekleşir.
  • Derin delme işlemleri için cihaza ek aparat bağlanır. Böylece daha derinlere inilebilmektedir.
  • Uygulamanın yapılacağı alana göre delme ucu değiiştirilir. Elmas uçlu karot makinası demir ve beton yapılarda kullanılmaktadır.
  • Kesilecek veya delinecek olan alan belirlenir ve karot makinesı sabitlenerek hatasız şekilde işlem tamamlanır.
  • Ev içi kesim ve delme işlemlerinde çamurlu su tahliyesinden dolayı sorun olabilir. İşlem başlamadan önce evinizin düzenlenmesi gerekmektedir.
  • Delik delme işlemi büyüklüğüne göre ortalama 10-20 dakikada tamamlanır.

İstanbul Karot profesyonel hizmet almak isterseniz bizi iletişim bilgilerinde ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizde yer alan ev içi dekorasyon ve daha büyük çaplı inşaat işlerinde tecrübeli bir ekip ile hizmet verilmektedir. Beton delme ve beton kırma işlemlerinde, ölçüm yapılacak metreye göre uygun olan makineler ile işlem yapılmaktadır.

Üç metre büyüklüğünde bir beton yapı yaklaşık bir gün içerisinde tamamlanarak bitirilir. Kesilen veya yıkılan beton atma işlerinde firmamız bu süre zarfında yapmaktadır.

İstanbul içi verdiğimiz hizmetler dışında Türkiye’nin her bölgesine hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Büyük projelerde yer alan firmamız işin yapılacağı hacime göre proje kapsamında karot hizmeti zamanlandırılarak iş bitirilir. Yine proje bütçesine uygun olarak gerekli fiyatlandırmalar hesaplanarak teklifimizi sunmaktayız.